Hoian kätt pulsil karjäärimaailmas toimuval.

Filtreeri postitusi

Millal viimati vaatasid otsa oma karjääri asjade seisule?

Nii nagu teatud aja tagant tasub käia tervisekontrollis, on hea võtta aeg-ajalt ette oma karjääri ülevaatus, et veenduda, kas kõik olulised näitajad on korras. Või siis oled juba täheldanud märke, et midagi tööeluga seoses kripeldab. Toimunud on muutusi isiklikus plaanis või tööalaselt ning paras aeg oleks need teemad enda jaoks luubi alla võtta.

Loe lisaks

Segadus kui normaalne osa karjääri teekonnast

Kui endal on tööelus või karjäärivalikutes parasjagu pähkel pureda, siis miskipärast tundub, et kõigil teistel sinu ümber on ammu läbi hammustatud, miks ja kuhu suunas oma karjääriga liigutakse. Tegelikult on see arusaam petlik ja üsna kindlalt võib väita, et sa pole ainuke, kellel ühel või teisel eluhetkel tekib seis, kus küsimused “miks ma siin olen?” või “mida ma edasi teen?” põletavaks muutuvad.
Loe lisaks

Kas juhus saab olla teadlik karjääriplaneerimise osa?

Milline roll on juhusel meie karjääris?

Kui paljud meist töötavad täna erialal, mida kunagi õppisime? Millised juhuslikud kohtumised või ootamatud võimalused on toonud sind tänaste karjäärivalikute juurde?  Vaadates tagasi oma karjääriteele, tuuakse sageli enda lugudes välja näiliselt juhuslikud sündmused, mis viisid inimese edasi soovitud või ootamatus suunas.  
Loe lisaks