Avan karjääri- ja tööelu teemasid karjäärinõustaja praktikast.

Filtreeri postitusi

Kas ülekoormus või hoopis alarakendatus tööelus?

Põhjuseid, mis tekitavad enda tööeluga suures plaanis rahulolematust, pingeid või mingit laadi tüdimuse kogemist, on erinevaid. Kas teemaks on näiteks pigem liiga suur koormus,  samaaegselt palju erisuguseid väljakutseid, millega tuleb tegeleda nii tööl kui ka elus laiemalt?  Või on hoopis väljakutset, arengut või vaheldusrikkust tööelus liiga väheks jäänud ning tundub, et enda oskusi ja potentsiaali ei saa täna päris sobival moel rakendada?
Loe lisaks

Karjäärinõustamise vestlus kui perioodiline karjääriaudit. 

Meie tööelu on dünaamiline, sealjuures muutuvad aja jooksul nii meie enda eesmärgid ja vajadused kui ka tekivad töö käigus erinevad võimalused - arenguks,  töö mitmekesistamiseks või hoopis suunamuutuseks (ka organisatsiooni sees).
Nii on oluline võtta teatud aja tagant korra luubi alla enda tööelu hetkeseis ja üle vaadata - kas liigud sobival kursil, kuidas ennast tööelus tunned ja mis osas värskendada karjäärisihte.
Loe lisaks

Millal viimati vaatasid otsa oma karjääri asjade seisule?

Nii nagu teatud aja tagant tasub käia tervisekontrollis, on hea võtta aeg-ajalt ette oma karjääri ülevaatus, et veenduda, kas kõik olulised näitajad on korras. Või siis oled juba täheldanud märke, et midagi tööeluga seoses kripeldab. Toimunud on muutusi isiklikus plaanis või tööalaselt ning paras aeg oleks need teemad enda jaoks luubi alla võtta.

Loe lisaks